Rajd Rowerowy

8 października b. roku odbył się coroczny Rajd Rowerowy organizowany przez Fundacje im A. Worwy.
Z naszej szkoły wzięło w nim udział 28uczniow, którzy wraz z opiekunami p. Joanna Hajda ,
p. Kacprem Łojasem oraz p. Anna Zabrzeską przybyli do Kościoła p.w. Św. Katarzyny,
gdzie poświecono im rowery. Następnie grupa przejechała na Os. Bór  ścieżkami rowerowymi
przez las i finalnie do leśniczówki na ul. Składowej, gdzie nasi wolontariusze spotkali się przy ognisku.
Dziękujemy Fundacji im. A. Worwy za serdeczne przyjęcie oraz zabawę z animatorami.
Integracji nie było końca i mamy nadzieje, że spotkamy się za rok w tym samym magicznym miejscu.

                                                                                              /Opracowała: Anna Zabrzeska-Nowak/