Dyktando Niepodległościowe

Zapraszamy uczniów  Szkoły Podstawowej nr 1 do udziału w wyjątkowym projekcie,
jakim jest Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” .

XIII Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” w tym roku
szkolnym będzie się odbywać w trzech kategoriach wiekowych: klas IV-VI i VII-VIII
szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych.

Konkurs zostanie przeprowadzany w dwóch etapach: szkolnym i wojewódzkim.
Uczniowie rywalizują w ramach swojego województwa.

Etap szkolny Konkursu odbędzie się 26 września 2025 (piątek),
a etap wojewódzki 28 października 2025 (wtorek).

Uroczyste, wojewódzkie podsumowania konkursu odbędą się
w dniach 17 do 28 listopada b. roku.

Informacje u polonistów SP1


Regulamin